Robot oyunları | Transformers oyunları

Robot Oyunları ve Transformers Oyunları
  

OYUNU BAŞLAT

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Oyun Bilgisi
Oyun Adı: Transformers Çöl Savaşları oyununu oynuyorsun. www.robotoyunlari.com da diğer güzel oyunlardan birini de oynayabilirsin!
Tanımı: En yeni transformers oyunu ile karşınızdayız arkadaşlar oyunumuzun asıl adı Starscream Showdown ama oyun başlangıcı çölde geçtiği için biz başlıktaki gibi yazmayı uygun gördük. Oyunumuz açıldığında PLAY GAME diyelim ve oyunumuzu nasıl oynayacağımıza dair kısa bir bilgi görmektesiniz. Burasınıda geçmek için LAUNC diyelim. Artık oyunumuz oynamak için hazır. Uçak formunda başlıyoruz, yere doğru alcaldığımızda Otobot formuna giriyor ve yerdeki düşmanları yokedebiliyorsunuz. Tekrar uçak formuna girmek için klavyenizin yukarı tuşunu kullanarak yükselebilirsiniz. En yeni Transformers oyunları www.robotoyunlari.com adresinde. Arkadaşlarınıza bu yeni oyunu duyurun ve onlarda sizin kadar bu oyundan keyif alsınlar. Oyunda haklarınız biterse en sonunda ENTER NAME yazan yere aaa yazıp SUBMiT tıklayalım , Ardından gelen Menüde BACK butonuna basarsak oyunu baştan başlatabilirsiniz.
Oynanma Miktarı: 330,936
Oylama: 4
Oy Ver

Arkadaşlarınızı Bu Oyundan Haberdar Edin Facebookunuzda Paylaşın
'da Paylaşın
Sponsorlu Bağlantılar

Sitede Bulunan Tüm Oyunlar Yapımcılarına Aittir. Copyright © 2008 - 2013 Robot Oyunları, Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik Politikasi